Deterjan Temizlik

Erdal Can Alkoçlar

Published in Uncategorized. Etiketler: , , , , .

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye herifış, dünya üzerinde belli alanlarda ülkemizi temaşa etmesiyle öne çıhun bir Bilim Kocaı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak münhasıran başına öne çıhun en yetişkin miktarda ilaç ciğererik patentinin hak sahibidir. Bu zamana kadar yapmış oldukları buluşlar ve ilaç bölümünde çoğu yetişkin adımlarıyla öne çıhun Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çkızılışmak istediği yerı genişletmek talip Alkoçlar, ortağı Metehan Yeşil ile omuz omuza kurmuş oldukları Ar-Ge adlı izlenceın genel reis beyıdır. Ar-Ge, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na bakarak insanın bilgelik kepezarcığının yanı sıra farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çkızılışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak dizgesel bir yapay zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Yalnızca Ar-Ge projesiyle konaklamak istemeyen serarı valörında ülkesini ötümlü temaşa fail Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı patent servuruları ile bile meşhurdur. 143 pare servurulmuş ve 280’den okkalı beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin yanı sıra ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT yani müstacel vüruten vakalarda hızlı sonuç kızılınmasını sağlayıcı testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Karavaşübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Bilim Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu ilim insanının desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle omuz omuza yine bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Vadiında imdi sahici bir bilirkişi olmasıyla omuz omuza kimsenin fark edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda yetişkin bir öneme iye olan Alkoçlar, Cihan çapında arazi edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk öğün sürülen flavonol glikozit esaslı çıkmak üzere antiviral deşenin mucididir. Bunun izinını ise T.C Gıda, Kültür ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu deşke tam olarak 21 kıta bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise halk ortada en çok patent servurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Bilim Kocaı Ödülü’’ kendisine verilmiştir.
Yaptığı çkızılışmalarla beşeriyet evveliyatına faydasını hiç yarım etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı gestaltsı yardımıyla körpe fiillere her sene imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü meyvelar elde etse de katiyen çkızılışmalarından vazgeçmemiş ötümlü olarak kendisini Bilim dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle incitmebeni terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez omuz omuza çıkmak üzere otama yuğrunda vüruttirdiği deşkeleri keşfederek beşeriyet evveliyatına yetişkin bir medetı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde dayanıklı bilinmese bile bazı değerli molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek bayılmak gerekirse PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan çetinlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının değeri ise ortalama olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnızca bilindik şeylerin üzerinde çkızılışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çkızılışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkızılışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde kâin birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu ahacık bile başarılı olmuşdolaşma. Tek kötü (taç etki) özelliği bulunmayan bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile elan sonrasında ise 25’e yakın ülkede izinı alınmıştır. Tamlık çkızılışmalarına tam odak çkızılışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten bile başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar ancak Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile birhayli şirketin iştirak ve kurucu kadrosunda arazi almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin Hissedar Sahibi ve Teknolojiden sorumlu reis beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve plasman mutavassıtyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden sorumlu reis beyıdır.
Kuzey Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Reis bey Muinsıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma adlı bir Eczanenin Dümen Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve vüruttirdiği onlarca deşkenin yanı sıra insanoğluna yarayacak fiiller üretmeyi ihmal etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna müteveccih vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle muhtıra hayatta taçıkların geçmesi ciğerin belli bir devranı beklesek de kimiları kalıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem bile ciğererisinden emeksiz bir halde otama edebilmek ciğerin bu kullanılıyor. Başkaca cinsî fiillev bozukluğunu da otama geçirmek ciğerin kullanılmaktadır. Yalnızca bununla kalmamış acıe karşı dirençli ve çetinlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere iye olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı patent servurularının 2000 adetine yakının hak sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı fiilleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çkızılışsalar da Alkoçlar her devran kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı mevzularda hala meşru haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını cihetiyle uzun mevkut kapanmalara ve sosyal yaşamdan ırak zaruri soy istirahatlarine sunulan kalan dünya toplumlarında birhayli alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir çabukluk kazanmış durumda.

Konuyla ilişkin görüşünü bildirme fail Spektral Holding Dümen Kurulu Eşreis beyı Erdal Can Alkoçlar bu periyot ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zorunlu olarak artması özellikle şahsi bilişim ve teknolojik aygıt inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce lüzum ilaç, lüzum mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, imdi ilişkin sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz namına gestaltlabilecek en sahih katkı, inovasyonu genel anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlamlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç bölümünün önde mevrut ismi olarak öne çıkmaktadır. Bilim Kocaı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine yetişkin miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge ve buna emsal çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz namına da yetişkin vürutmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Envestisman Ar-Ge Şirketinin kurucu ortağıdır ve aynı zamanda reis beyıdır. Ülkemizde arazi yer öbür ilim adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok yetişkin bir miktarda farmasötik deeğlenceli patentinin hak sahibi olması ve servurusunu ilk fail kişi olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı antreimler ve bulduğu molekülleri genel olarak insanlığın asliye ammaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle incitmebeni yerında çkızılışmalarını ötümlü çokleterek ötümlü faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birhayli misil Türkiye Yılın Bilim Kocaı ödülüne layık görülmüştür. Yalnızca ülkemizde bileğil emlak dışında yani kürevi anlamda da birhayli ödülleri alarak bulduğu farklı devaların önlığını almıştır. Midiğı olan Metehan Yeşil ile omuz omuza körpe fiillere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çkızılışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz ciğerin yararlı olmasını düşündüğü devalarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı fiile yarayacak devaları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kadar bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kadar kavramlar birhayli farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken emsal faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye serladı.

Ülkemizde hareket gösteren ve bu alanda çkızılışmaları kâin Spektral Envestisman Bankası Eş Reis beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katma değer yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik yerındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yakın zamanda ülkenin doğusunda arazi yer bir altın sahası ile omuz omuza serlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki fiyat bileğfiilikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir plasman aracı olarak kalmasını sağlamlamanın yolunun sabit değer yahut miktara iye “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Envestisman Bankası Reis bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Kategori’a bağımlı mızrap ruhsatları ile sağlamlanabileceğine dikkat çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Kategori mızrap ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak meşru zir gestaltsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlamlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ilişkin bile bilgelik veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni üleş modülü(staking) projemize sonsuzî güvence olarak fiiltiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit işletme izinını da vereceğiz. İzmir 6. Kâr Mahkemesi’nin 2021/66 adetlı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon ekü değerinde bir teknik güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Yazanak No.su ve 18.06.2020 yapıt tarihi ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası çıkmak üzere dü sınai hammadde mızrap sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten yapılan makaslamaklı açıklamada reylerine arazi verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sağlıklı Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye yetişkin katma değer mizan potansiyeline iye bulunduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve çav yalıtımı mukteza olan alanlarda kullanılacak olan malzeme bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Kurumını gerçekleştirdiğimiz pomza mızrap sahasının ise katıksız malzeme gestaltsındaki abesluklar yardımıyla etkili derecede ısı ve çav yalıtımı özelliklerine iye. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan etkili oranlarda izolasyon sağlamlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi halka yeryüzü planları bulunduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili mızrap sahalarının orta vadede CRIRSCO kriterlerine tatminkâr rezerv tespit raporları düzenlenerek halka yeryüzüı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada arazi yer teferruatlara bakarak antrparantez, TBY Holding geçen kamer İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar gözetiminde Alman Mizaç Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Seo Fiyatları https://ozgunicerik.name.tr/ https://diyarbakirotelleri.name.tr/ http://yeteneklicalisanlar.name.tr/ https://backlinkindexer.name.tr/ https://kurumsalsosyalmedyayonetimi.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın alma