Deterjan Temizlik

Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Published in Uncategorized. Etiketler: , , , , , , , .

Fakat hesabınıza ötümlü giriş fail ve takip eden biriyseniz, örneğin 2 gündüz önce bakmış olduğunuzda herşey normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın aracısız çkızılındığını belirleme etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çkızılındı demeden önce son bir muayene de arkadaş, kardeş ya da hesabı takip eden yakınlarımızdan muayene sağlamlamaktır. Samimi başüstüneğunuz kişilere takip etmiş olduğu kişileri gözden geçirmesini, anormal bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen kişiler çoğunlukla kullanıcı adınızı değiştirmektedir, saldırganların sizin hesabınız bâtınin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çkızılışın.
Instagram Hesabı Nasıl Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çkızılındı ise bunun çıbanlıca sebepleri şunlardır:

E-benzeyen adresinize gelen ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz uydurmaca e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sözde Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran uydurmaca maillerdir. Dikkatli bakıldığında web bulunak kısmının instagram.com ya da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde görev kayran linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çkızılınabilir.
Takipçi arttırmak bâtınin kullanılan web siteleri ya da taşınabilir icraat. Bu web siteleri ve icraat çoğunlukla Instagram bağlanaksı istediği bâtınin şifrenizi kızılırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Toplumsal mühendislik. Bu yöntemde bir can şifrenizi çbaşlamak bâtınin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çkızılınan bir müşterimize saldırıcı “DM” ile ulaşıp, takipçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun bâtınin de şifresini almıştı. Toplumsal mühendislik, bir kişyararlı farklı metotlarla kandırma etme yöntemidir. Saldırganlar kişileri “hesabın tehlikede” “takipçini arttıralım” üzere sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çkızılınan Instagram Hesabı Nasıl Son Cebinır?
Instagram hesabı çkızılınan ya da hacklenen kişiler bâtınin ne efsus ki çok lüks reçete bulunmuyor. Instagram tarafından bu konuda çok lüks destek sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çkızılındı” diye esasen başka kişilerin hesabını çalmaya çkızılışan kişilerin olması.

1.Yol: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama bağlanaksı almaya çkızılışın. şayet şifre sıfırlama bağlanaksı gelirse derhal şifreyi değiştirin ve çabucak ardından “kayıtlı e-posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini sağlamlayıp hesabı güvene karşı.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar görgü ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Yol: Instagram hesabınız çkızılındığında e-posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram durum şifreniz değiştiğinde veya kullanıcı adınız değiştiğinde e-posta hesabınıza değişiklik bildirimi kızılırsınız. Instagram hesabını çkayran saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı esasen değiştirirler. Instagram tarafından geldiğine tehlikesiz başüstüneğunuz maillerde “kullanıcı adı değiştirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değiştiren sen değilsen, hesabını güvene kızıl” ya da kâh “değişikliği geçmiş kızıl” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra rağmenıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslısınız lakin çoğunlukla saldırganlar e-posta adresini değiştirdiği bâtınin sizde bu görüntülük çıkmaz ve sütun olarak “asayiş kodu kızıl” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Seo Fiyatları https://ozgunicerik.name.tr/ https://diyarbakirotelleri.name.tr/ http://yeteneklicalisanlar.name.tr/ https://backlinkindexer.name.tr/ https://kurumsalsosyalmedyayonetimi.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar