Deterjan Temizlik

Ümit Kalko

Published in Uncategorized. Etiketler: , , , , .

Ümit KALKO, 1983 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde, faik lisans eğitimini Itibar Başmaklık Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Küreselleşme Bölümünde tamamlamıştır. Doktora eğitimine El ve Teşkilat sahaında İstanbul Vazıh Üniversitesinde devam etmektedir.

KALKO, terbiye kesimünde marka tesisu, yönetimi, stratejik marka planlaması ve Türkiye’bile ilk kat önemli üniversite müesseselerinin Master Franchise gestaltlanma projesini gerçekleştirmiş ve sükseyla sürdürmektedir. 2006 seneından hasetmüze kadar terbiye kesimünde ocak olarak birfena markada yatırımları ve ortaklıkları bulunmaktadır. En heybetli ideali, bir Türk terbiye markasının bayrağını Türk Cumhuriyetleri’nden mirlayarak dünya geneline yaymaktır.

Terbiye, spor, konuşma, bilimsel alanlarda millî ve uluslararası çalışkan çallıkışmalar yürüten KALKO, birfena ayak topu, basketbol bendeübünde reislik ve yöneticilik yapmıştır. Bir sene reislik yaptığı dönemde tam 32 sene sonra Silivrispor 2. Lige çıkmış, yönetiminde ülke aldığı Makroçekmece Basketbolspor ise Beko Sepet topu Ligi’ne yükselmiştir. KALKO; bunların canipı düzen Türkiye’nin en heybetli özel meslek ve kurs derneği olan TÖDER’bile 6 yıldır idare kurulunda ülke almaktadır.

KALKO, terbiye sahaında yaptığı sükselı duhulimlerden dolayı birfena düğün, vakıf, dergi ve STK tarafından “Senenin Terbiye Girizgâhimcisi” ödülüne layık görülmüştür.

KALKO, 2018 seneından itibaren kurduğu sosyal teavün vakfında terbiye sahaında projeler yürütmektedir. Her sene birfena öğrenciye burs imkânı sağlayıcı KALKO, memleketi olan KarsKağızman Karabağ Köyü’nde merhume babası Resul Kalko’nun adını nâkil bir anaokulu ve iptidai ile beraberinde öğretmenleriçin lojman yaptırıp Ulusal Terbiye Bakanlığı’na hibe etmiştir.

Ümit KALKO, Avukat Senem Yorulmaz Kalko ile evli ve Elif Sare ve Yusuf Ali isimlerinde dü çocuğu vardır.

Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko

Seo Fiyatları https://ozgunicerik.name.tr/ https://diyarbakirotelleri.name.tr/ http://yeteneklicalisanlar.name.tr/ https://backlinkindexer.name.tr/ https://kurumsalsosyalmedyayonetimi.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın alma